Više

  Sastanak u Vladi ŽP u Orašju o projektima prekogranične suradnje sa Vukovarsko-srijemskom županijom

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić primio je u posjetu u Vladi ŽP u Orašju zamjenika župana Vukovarsko-srijemske županije Josipa Dabru. Sastanak je bio proširen sa suradnicima među kojima je bio i Franc Kljajić, direktor Ureda za razvoj i europske integracije Županije Posavske , jer su teme bile vezane za zajedničke projekte koji bi se implementirali u dvije susjedne županije sa lijeve i desne obale Save. Osobito je istaknut značaj projekata prekogranične suradnje koji bi se usmjerili prema fondovima Europske unije. Predstavnik Vukovarsko-srijemske županije g-din Dabro obećao je pomoć, jer ta hrvatska županija slovi među najboljima u Hrvatskoj kada je riječ o pripremi i provedbi projekata koji se financiraju iz fondova EU-a.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti