Više

  Sastanak Upravnog odbora Obrtničke komore Federacije BiH u Domaljevcu

  Najčitanije

  Sastanak Upravnog odbora Obrtničke komore Federacije Bosne i Hercegovine održan je jučer (12.07.) u zgradi Skupštine u Domaljevcu. Na sastanku se raspravljalo o novom Zakonu o obrtu, o Izvješću o radu Obrtničke komore, o radu Upravnog odbora i o radu Nadzornog odbora, izjavio je Stipan Perić, predsjednik Upravnog odbora Obrtničke komore FBiH.

  Osim članova odbora kojeg čine predsjednici županijskih obrtničkih komora iz Federacije BiH na početku sastanka bio je nazočan Darko Kasap, ministar gospodarstva i prostornog uređenja u Vladi Županije Posavske koji je izrazio zadovoljstvo što se jedan ovakav sastanak održava u Županiji Posavskoj te je istaknuo dobru suradnju sa Obrtničkom komorom ŽP i Obrtničkom komorom Federacije BiH.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti