Više

  Sastanci s udrugama poslodavaca u Odžaku, Domaljevcu i Orašju

  Najčitanije

  Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja Županije Posavske je organiziralo održavanje sastanaka s udrugama poslodavaca u Odžaku, Domaljevcu i Orašju. Ministar Dragutin Živković je na sva tri sastanka prezentirao analizu i realizaciju donesenih mjera za 2020. godinu od strane Povjerenstva za praćenje utjecaja pandemije koronavirusa na gospodarstvo Županije Posavske i Ministarstvo gospodarstva, rada i prostornog uređenja Županije Posavske; pregled poslovanja (fiskalni promet-prihod) gospodarskih subjekata na području Županije Posavske sa osvrtom na 2019. i 2020. godinu; prijedlog mjera od strane Ministarstva za 2021. godinu sa ciljem ublažavanja negativnih ekonomskih posljedica na gospodarstvo Županije Posavske; Program utroška Granta za razvoj poduzetništva, obrta i zadruga za 2021. godinu i Program utroška Kapitalnog granta za 2021. godinu.
  Na sastancima je uz raspravu o navedenim temama bilo riječi i o aktualnoj problematici vezanoj za stanje u gospodarstvu Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti