Više

  Save the Children proveo obuku za djelatnike škola u ŽP

  Najčitanije

  U Županiji Posavskoj su u periodu od 20.08. do 24.08.2018. godine održani replikacijski treninzi iz oblasti primjene definiranih ishoda učenja za jezično-komunikacijsko područje u Bosni i Hercegovini, koji se provode u okviru projekta „Jačanje socijalnog uključivanja – jednako i kvalitetno obrazovanje za potporu uspješnog razvoja djece sjeverozapadnog Balkana 2016.-2018.“. Devet trenera iz Županije Posavske realiziralo je replikacijske treninge za sve učitelji razredne nastave i nastavnike materinskog jezika. Obuke su održane u OŠ Ruđera Boškovića u Donjoj Mahali, OŠ Orašje u Orašju i OŠ fra Ilije Starčevića u Tolisi za po jednu skupinu djelatnika, a u OŠ Vladimira Nazora u Odžaku učitelji razredne nastave i nastavnici materinskog jezika bit će raspoređeni u dvije skupine.
  Osiguranje cjelokupne tehničke potpore za provedbu replikacijskih treninga za sve osnovne škole na području Županije Posavske osigurao je Save the Children.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti