Više

  Sindikat Županije Posavske uspješan na sindikalnim sportskim igrama u Fojnici

  Najčitanije

  Koordinacijski odbor Sindikata državnih službenika i namještenika Županije Posavske, sudjelovao je i ove godine na osmim po redu sindikalnim sportskim igrama. Ove godine igre su održane u Fojnici u Središnjoj Bosni.  Ekipa koja je predstavljala sindikalne organizacije iz Županije Posavske brojala je 12 sudionika koji su se natjecali u malom nogometu, odbojci, pikadu, stonom tenisu, streljaštvu, plivanju, i bacanju registratora u cilj. Iako su i prijašnjih godina imali izvrsnih rezultata od kojih izdvajamo prvo mjesto u streljaštvu pojedinačno i ekipno, drugo mjesto u malom nogometu, drugo mjesto u odbojci na pijesku, ove godine rezultat je još mnogo bolji.

  -Predstavnici sindikata Županije Posavske između 10 ekipa osvojila je prvo mjesto u odbojci na pijesku mješovito, drugo mjesto u malom nogometu i drugo mjesto u pikadu ekipno, muškarci. Rezultat je time veći ako se zna da su druge ekipe imale puno veći broj sudionika. Tako je naša Županija osvojila veći broj odličja od puno velikih županija kao što su Tuzlanska, Zeničko-Dobojska, Unsko-Sanska i  Srednjobosanska, kazao je po povratku sa sindikalnih igara Predsjednik KO Županije Posavske Daniel Dominković.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti