Više

  Škole u Županiji Posavskoj spremne za početak drugog polugodišta

  Najčitanije

  Danas (13.1.) je u zgradi Vlade Županije Posavske ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta Ana Andrić, zajedno sa suradnicima, održala redoviti sastanak s ravnateljima osnovnih i srednjih škola Županije Posavske. Ministrica je pozvala ravnatelje da izlože uspjeh učenika u učenju i vladanju, iznesu potrebe za stručnim djelatnicima te predlože mjere za unapređenje cjelokupnog odgojno-obrazovnog rada i poboljšanje uvjeta rada u školama.
  Nakon detaljne analize cjelokupnog stanja zaključeno je da su škole spremne za početak II. polugodišta te da će se u ponedjeljak 16.1.2023. godine, kako je i planirano Kalendarom za tekuću školsku godinu, oglasiti školsko zvono i početi II. polugodište. Djelatnici Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske na čelu s ministricom Andrić žele svim učenicima i odgojno-obrazovnim djelatnicima uspješan nastavak školske godine, izvijestili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta ŽP.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti