Više

  Školska patrola „Poštujte naše znakove“

  Najčitanije

  U organizaciji MUP-a Županije Posavske, Auto moto saveza Bosne i Hercegovine i Auto moto kluba Posavac učenici osnovnih škola s područja ŽP su radili školske kontrole prometa. U školama na području Županije Posavske su održana i predavanja o prometu. Danas je školska patrola s učenicima Osnovne škole Orašje i s prometnom policijom bila u Orašju na lokaciji u blizini osnovne i srednjih škola. Dosad su odrađene školske patrole s učenicima OŠ Braće Radića iz Domaljevca, OŠ Ruđera Boškovića iz Donje Mahale i OŠ fra Ilije Starčevića iz Tolise.

  -Početkom školske godine pojavila se potreba za pojačanom kontrolom prometa. Školskim patrolama, u kojima djeca u suradnji s prometnom policijom, vrši se zaustavljanje vozača, upozoravaju ih da se nalaze u blizini škole i upućuju ih se na dodatan oprez zbog školaraca, izjavio je Josip Marković, načelnik prometne policije PU Orašje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti