Više

  Školska patrola „Poštujte prometne znakove“

  Najčitanije

  U organizaciji MUP-a Županije Posavske i Auto moto saveza Bosne i Hercegovine proteklih dana na području Županije Posavske djelatnici MUP-a ŽP s učenicima osnovnih škola rade školske patrole prometa. U osnovnim školama na području ŽP održana su i predavanja o ponašanju u prometu i podijeljeni su letci koje je osigurao Auto moto savez BiH. Danas je školska patrola s učenicima Osnovne škole Orašje i s prometnom policijom bila u Orašju na lokaciji u blizini osnovne i srednjih škola.

  -S obzirom na početak školske godine i potrebu pojačanog opreza vozača krenuli smo sa školskim patrolama u kojima djeca u suradnji s prometnom policijom vrše zaustavljanje vozača, upozoravaju ih da se nalaze u blizini škole, da je počela školska godina i kako je potreban dodatan oprez zbog školaraca, izjavio je Josip Marković, inspektor za promet.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti