Više

  Smotra mostarskog Sveučilišta u Orašju

  Najčitanije

  Smotra Sveučilišta u Mostaru održana je danas (04.04.) u Školskom centru fra Martina Nedića u Orašju. Na smotri su se učenicima završnih razreda srednjih škola, i svim zainteresiranim, predstavili sljedeći fakulteti Sveučilišta: Agronomski i prehrambeno-tehnološki fakultet, Ekonomski fakultet, Filozofski fakultet, Fakultet prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti, Fakultet strojarstva, računarstva i elektrotehnike, Medicinski fakultet, Pravni fakultet, Fakultet zdravstvenih studija, Građevinski fakultet, Farmaceutski fakultet, Akademija likovnih umjetnosti, Studentski centar i Studentski zbor. Učenici završnih razreda srednjih škola dobili su sve potrebne informacije o programima studija, uvjetima upisa, studiranja, nastavnom planu i programu.

  -Danas smo došli u Orašje sa željom da okupimo srednjoškolce i uputimo na koje studije i studijske programe mogu upisati na Sveučilištu u Mostaru. Mi želimo predstaviti Sveučilište u Mostaru koje organizira studije iz različitih područja, društvenih, humanističkih, prirodnih, biomedicinskih, biotehničkih i umjetničkih znanosti i djeluje kroz deset fakulteta i jednu akademiju. Imamo preko 140 studijskih programa tako da učenici imaju široku lepezu izbora nekih od studija na Sveučilištu u Mostaru, izjavila je prof.dr. Vesna Kazazić, pomoćnica rektora za nastavu, studente i pravna pitanja Sveučilišta u Mostaru. Također je najavila da će se 29.04.2019. g. održati sjednice Senata Sveučilišta u Orašju.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti