Smotra Sveučilišta Mostar u ŠC fra Martina Nedića u Orašju

Najčitanije

Sveučilište u Mostaru, u suradnji s nadležnim županijskim ministarstvom, organizira smotru za buduće studente koja će biti održana u Orašju 4. travnja (četvrtak) u Školskom centru fra Martina Nedića u 11.00 sati.

Na smotri će se učenicima završnih razreda srednjih škola, i svim zainteresiranim, predstaviti Sveučilište: Agronomski i prehrambeno-tehnološki fakultet, Ekonomski fakultet, Filozofski fakultet, Fakultet prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti, Fakultet strojarstva, računarstva i elektrotehnike, Medicinski fakultet, Pravni fakultet, Fakultet zdravstvenih studija, Građevinski fakultet, Farmaceutski fakultet, Akademija likovnih umjetnosti, Studentski centar i Studentski zbor.

Budući studenti dislociranog centra studiranja u Orašju pri Sveučilištu Mostar moći će se upoznati sa sveučilišnim programima, kao i uvjetima upisa, izvijestili su iz Ureda za odnose s javnošću Sveučilišta u Mostaru.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti