Više

  Središnje obilježavanje 26. obljetnice HVO-a održat će se u Orašju

  Najčitanije

  U zgradi Vlade Županije Posavske u Orašju predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić danas (15.02.) primio je visoko vojno izaslanstvo koje je predvodio general pukovnik Anto Jeleč.

  U izaslanstvu su uz ostale bili, brigadni generali Ivica Jerkić i Tomo Kolenda, pukovnik Mato Đukić, pukovnik Anto Klajić, bojnik Mato Tomić. Na radnom sastanku pored predstavnika Oružanih snaga Bosne i Hercegovine sudjelovali su i načelnici općina Orašje i Odžak, predstavnik općine Domaljevac-Šamac, kao i predstavnici braniteljskih udruga HVO-a sa područja Županije Posavske.

  Tema radnog dogovora bilo je središnje obilježavanje 26. obljetnice HVO-a koja će se ove godine održati 4. i 5. travnja u Orašju.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti