Više

  Središnji državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske

  Najčitanije

  U Tolisi će biti uprično potpisivanje ugovora o financijskoj potpori za provedbu kulturnih, obrazovnih, znanstvenih, zdravstvenih i ostalih programa i projekata od interesa za  hrvatski narod u Bosni i Hercegovini  za 2019. godinu

  Podsjećamo, Vlada Republike Hrvatske na 173. sjednici održanoj 1. kolovoza 2019. godine donijela je Odluku o raspodjeli sredstava za financiranje kulturnih, obrazovnih, znanstvenih, zdravstvenih i ostalih programa i projekata od interesa za hrvatski narod u Bosni i Hercegovini za 2019. godinu.

  Temeljem provedenog Javnog natječaja kojeg provodi Središnji državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske, potporu  je u 2019.g. dobilo 89 programa i projekata i to:

  • 34 programa i projekta iz područja kulture
  • 17 programa i projekta iz područja obrazovanja i znanosti
  • 12 programa i projekta iz područja zdravstva –
  • 26 programa i projekta iz ostalih područja

  Potpisivanje ugovora s korisnicima potpore održat će se 6. rujna 2019. godine u 16.00 sati,  u prostoru kongresne dvorane franjevačkog samostana u Tolisi.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti