Više

  Srednjoškolac Marijan Vidović iz ŽP osvojio prvo mjesto na federalnom natjecanju iz matematike

  Najčitanije

  Protekle subote (25.03.) održano je 28. natjecanje po redu iz matematike učenika srednjih škola Federacije BiH koji nastavu izvode po hrvatskom nastavnom planu i programu. U organizaciji Udruge matematičara Ruđera Boškovića Žepče natjecanje je održano u prostorima Franjevačke klasične gimnazije Visoko.

  Ekipa matematičara iz Županije Posavske bila je sastavljena od ukupno 19 učenika iz tri srednje škole: Školskog centra fra Martin Nedić Orašje, Srednje strukovne škole Orašje i Srednje škole Pere Zečevića Odžak.

  Učenici su se vratili sa zapaženim rezultatima i čak jednim osvojenim prvim mjestom. U skupini učenika trećih razreda od svih škola koje su se natjecale najbolje je rezultate imao Marijan Vidović, učenik trećeg razreda Gimnazije Školskog centra fra Martin Nedić Orašje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti