Više

  Štand Županije Posavske obišli predsjednik Vlade RH Plenković, visoki predstavnik u BiH Schmidt i drugi visoki dužnosnici

  Najčitanije

  Nakon svečanog otvorenja 24. Međunarodnog sajma gospodarstva Mostar 2023., prostor na kojem su na sajmu predstavljeni gospodarski potencijali Županije Posavske obišli su visoki gosti u pratnji predsjednika Vlade Županije Posavske Đure Topića i ministra gospodarstva, rada i prostornog uređenja Dragutina Živkovića.

  Među visokim gostima bili su, uz ostale: Christian Schmidt, visoki predstavnik međunarodne zajednice u BiH, Andrej Plenković, predsjednik Vlade RH sa ministrima u Vladi RH, Borjana Krišto, predsjedateljica Vijeća ministara BiH, dr. Dragan Čović, zamjenik predsjedavajućeg Doma naroda Parlamentarne skupštine BiH, predsjednica Federacije BiH Lidija Bradara, predstavnici mostarskog sajma.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti