Više

  Stipendije Vlade Županije Posavske dobilo 49 studenata

  Najčitanije

  U zgradi Vlade Županije Posavske u Orašju danas (17.2.) upriličeno je potpisivanje ugovora o dodjeli stipendija za studente s područja Županije Posavske za akademsku 2022./2023. godinu.
  Nakon provedenih javnih natječaja za dodjelu stipendija Županije Posavske za akademsku 2022./2023. godinu, redovitim studentima na visokoškolskim ustanovama dodijeljene su stipendije u sljedećim kategorijama: za učenike generacije 2 stipendije, za učenike po osnovi uspjeha 28 stipendija i za učenike po osnovi slabijeg socio-ekonomskog statusa 19 stipendija.

  Ana Andrić, ministrica prosvjete, znanosti, kulture i sporta u Vladi ŽP, zajedno sa suradnicima, pozdravila je nazočne studente, zaželjela uspješno školovanje i da svoja znanja i vještine predano implementiraju u razvoj naše Županije, izvijestili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta ŽP.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti