Stručno usavršavanje za djelatnike osnovnih škola Županije Posavske

Najčitanije

U organizaciji Ministarstva prosvijete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske u amfiteatru Školskog centra fra Martina Nedića u Orašju u petak (10.01.2020. g.) je održano stručno usavršavanje za asistente, stručne suradnike i učitelje u osnovnim školama Županije Posavske.
Edukaciju su vodili Ivana Kujundžić, prof., voditelj Županijskog stručnog vijeća za stručne suradnike – defektologe Splitsko-dalmatinske županije: Učenik s ADHD-om u redovnoj nastavi, Anja Jelaska univ. spec. educ. rehab., ravnateljica Centra za autizam Split, Poremećaji iz spektra autizma i Luči Lončar, prof., Agencija za odgoj i obrazovanje, Inkluzija-prilika za sve.
Polaznicima je kroz predavanja i radionice predstavljen način rada s djecom u inkluzivnim školama.


Također, tijekom prosinca su održana stručna usavršavanja za djelatnika osnovnih i srednjih škola Županije Posavske. Usavršavanja su vodili treneri iz Županije Posavske i drugih županije u Bosni i Hercegovini, a teme su bile:
1.Praćenje i ocjenjivanje učenika u osnovnoj školi,
2.Lakše učenje uz zabavu i razmišljanje,
3.Projektna nastava,
4.ADHD (Attention Deficit Hiperactivity Disorder) ili poremećaj pozornosti s hiperaktivnošću,
5.Stručno usavršavanje nastavnika za rad po modularnim nastavnim planovima i programima (EU VET program).

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti