Više

  Sudjelovanje ekipe MUP ŽP na malonogometnom turniru u Busovači

  Najčitanije

  U subotu, 24. rujna 2022. godine, ekipa sastavljena od policijskih službenika Uprave policije MUP-a Županije Posavske je sudjelovala na malonogometnom turniru „Jozo Leutar“ u Busovači koji je organizirala Udruga policajaca Hrvatskih Branitelja u BiH a povodom 30. obljetnice utemeljenja policije Hrvatske zajednice Herceg-Bosne.

  Na turniru je ukupno sudjelovalo 8 ekipa iz Županija Posavske, Zapadnohercegovačke, Hercegovačko-neretvanske, Hercegbosanske i domaćina Županije Središnja Bosna.

  U sklopu obilježavanja obljetnice položeni su vijenci na Središnjem spomen obilježju poginulim braniteljima u Busovači te je održana Svečana akademija Udruge policajaca Hrvatskih branitelja u BiH kao i domjenak za sve goste i sudionike turnira.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti