Više

  Sudjelovanje na središnjem obilježavanju Sv. Mihovila, dana policije

  Najčitanije

  Jučer, 29. rujna 2022. godine, izaslanstvo MUP-a Županije Posavske predvođeno ministrom Željkom Nedić je sudjelovalo na središnjem obilježavanju Sv. Mihovila, nebeskog zaštitnika policijskih službenika koje je održano na području Županije Središnja Bosna.

  Obilježavanje je započeto misnim slavljem u crkvi Sv. Mihovila u mjestu Ovčarevo uz nazočnost velikog broja župljana i policijskih službenika iz raznih policijskih agencija u BiH.
  Nakon misnog slavlja upriličena je svečana akademija u organizaciji MUP-ova: ŽSB, ZHŽ, HNŽ, PŽ i HBŽ, a pod pokroviteljstvom Hrvatskog narodnog sabora. Na početku akademije sve nazočne je pozdravio domaćin ministar unutarnjih poslova u Vladi ŽSB Feliks Vidović nakon čega su se okupljenim obratili i čestitali blagdan Sv. Mihovila i Dan policije Predsjednik F BiH Marinko Čavara i zamjenik ministra obrane u Vijeću ministara BiH Mijo Krešić, priopćio je glasnogovornik MUP-a ŽP Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti