Više

  Sufinanciranje jesenje sjetve pšenice rod 2016. godine

  Najčitanije

  Federalna direkcija robnih rezervi u suradnji sa resornim Ministarstvom započela je sa aktivnostima sufinanciranja jesenje sjetve pšenice rod 2016. godine.

  Zainteresirani poljoprivredni proizvođači za sufinanciranje jesenje sjetve pšenice rod 2016. godine trebaju se javiti u resorno Ministarstvo radi prijave svakim radnim danom od 08,00 – 16,00 sati do 15.10.2015. godine, izvijestili su iz Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske.

  Inputi za sjetvu pšenice su:

  • 300 kg/ha sjemenske pšenice;
  • 300 kg/ha NPK 15:15:15 i
  • 150 kg/ha KAN-a.

  Poljoprivredni proizvođač koji zasije minimalno 7,0 ha pšenicom odnosno planira izvršiti sjetvu na navedenoj površini ima pravo izvršiti prijavu za sufinanciranje jesenje sjetve pšenice roda 2016. godine.

  Prioritet za sufinanciranje sjetve pšenice imaju oni poljoprivredni proizvođači koji su ispoštovali potpuno svoje obveze prema Federalnoj direkciji robnih rezervi.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti