Više

  Svečana podjela završnih svjedodžbi za učenike Srednje škole Pere Zečevića Odžak

  Najčitanije

  Održana je svečana podjela završnih svjedodžbi za učenike maturante. Uz prigodan program i podjelu završnih svjedodžbi proglašena je učenica generacije kao i najbolji učenici svake struke.
  Učenica generacije je Arnela Maglajčetović, učenica 4.a razreda. Amra Delić, učenica 4.c razreda je najbolja učenica ekonomske struke (četverogodišnje zanimanje). Rijad Omićević, učenik 3.e razreda je učenik strojarske struke. Jovana Rakić, učenica 3.d razreda je učenica ekonomske struke (trogodišnje zanimanje). Kenan Serdar, učenik 4.b razreda je najbolji učenik elektro struke. -Našim maturantima čestitamo na postignutim uspjesima i želimo puno sreće u daljnjim životnim potezima, izjavila je ravnateljica Ivanka Pudić.

  Školski centar fra Martin Nedić Orašje i Srednja strukovna škola Orašje ovih dana pripremaju se na završne svečanosti za svoje maturante, potvrdile su ravnateljice škola Dijana Pejić i Mirijam Filipović Dominković.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti