Više

  Svečana prisega policajaca

  Najčitanije

  U zgradi Ministarstva unutarnjih poslova Županije Posavske u Orašju, u petak (21.12.) prisegu je položilo 7 policajaca. Nakon prisege im je otpočeo probni rad od godinu dana koji će odraditi u nekoj od policijskih postaja u Županiji Posavskoj. Nakon probnog rada će, ako zadovolje, potpisati sporazum o stalnom radnom odnosu. Proteklih 8 mjeseci bili su na policijskoj akademiji u Sarajevu koju su uspješno završili i stekli su zvanje „policajac“.

  – O radu će vas najbolje naučiti vaše starije kolege s kojima budete radili, vaši šefovi koji će vam prenositi iskustva i koji će vam ispravljati greške. Budite odgovorni, primjenite ono što ste naučili na akademiji, budite dobri policajci, služite zajednici i dužni ste pozivu za koji ste se odlučili, poručio je ministar MUP-a ŽP Meho Delić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti