Više

  Svečana promocija diplomanata Fakulteta prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti

  Najčitanije

  U Centru studiranja u Orašju Sveučilišta Mostar održana je svečana promocija diplomanataFakulteta prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanostiu nazočnosti brojnih gostiju, profesora, obitelji i prijatelja diplomanata.Diplome je primilo devet magistara struke i 17 prvostupnika. Pozdravne riječi uputio je dekan Vasilj. Ogroman doprinos otvaranju tog fakulueta, kazao je dekan, dala je društveno-politička zajednica u Županiji Posavskoj, kazao je dekan, a bilo je i pomoći Vlade Republike Hrvatske. Jedino na takav način, naglasio je, moguće je djelovanjem i radom u zajedništvu napraviti iskorak.


  -Presretan sam, prezadovoljan i ponosan kao dekan, ali i kao profesor i čovjek koji dolazi u Orašje, gdje smo svi shvatili da Orašje živi sa studentima. To je bio pun pogodak i politike i društvene zajednice gdje živimo i radimo, ali i društvene zajednice u Posavskoj županiji, koja je dala punu potporu ovom fakultetu. Obostrano su isplativa i korisna nastojanja da otvorimo studij razredne nastave, predškolskog odgoja, informatike, poslije turizma i zaštite okoliša, a za iduću akademsku godinu najavljujemo i studij prometa, kazao je dekan prof. dr. sc. Mario Vasilj.Svečanosti u Orašju nazočilo je i 20-ak članova Studentskog zbora Sveučilišta u Mostaru, predvođeni predsjednikom Zbora Markom Džoićem, koji su stigli u trodnevni posjet Posavskoj županiji.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti