Više

  Tjedan Crvenog križa

  Najčitanije

  U Županijskoj bolnici u Orašju u odjelu za transfuziologiju danas (12.05.), a u sklopu tjedna Crvenog križa, organizirana je akcija darivanja krvi pod nazivom „Moje prvo darivanje krvi“.
  -U sklopu obilježavanja tjedna Crvenog križa organizirali smo različite aktivnosti. Neke od njih su bile edukacija stanovništva o Crvenom križu te podjela zaštitnih sredstava odnosno maski, vode, voća, zatim smo radili obuku prve pomoći za novouposlene u policijskoj upravi Orašje, a zapravo cijeli tjedan Crvenog križa smo započeli time što smo posjetili Udrugu PUŽ, njima smo poklonili ormarić prve pomoći i demonstrirali upotrebu istog. Danas smo se okupili da organiziramo akciju darivanja krvi s posebnim naglaskom „Moje prvo darivanje krvi“, a darivatelji su srednjoškolci, izjavila je Dina Pačuković, koordinator Crvenog križa.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti