Više

  TJEDNI PREGLED DNEVNIH DOGAĐANJA za period 12.-18.12.2016 g.

  Najčitanije

  Dana 12.12.2016 godine u 17.15 sati PS Orašje je zaprimila prijavu narušavanja JRiM  dana 10/11.12.2016 godine ispred diskoteke „Sova“ u Orašju  drskim ponašanjem  dvojice malodobnika protiv kojih će patrola PS Orašje provesti prekršajni postupak.

  -dana 13.12.2016 godine u 02.55 sati PS Orašje je zaprimila prijavu fizičkog napada NN osobe  na 25 godišnjeg Nurkića iz Orašja na  BP“Rox“ u Orašju.  O istom je upoznata patrola PS Orašje koja će poduzeti zakonom predviđene mjere.

  -dana 14.12.2016 godine u 14.05 sati PS Orašje je zaprimila prijavu razmirica na relaciji 25 godišnji M.M.  iz Donje Mahale i 26 godišnji V.D. iz Ugljare. O istom je upoznat policajac u zajednici koji je po ovom osnovu upozorio na ponašanje 26 godišnjeg V.D. iz Ugljare.

  -dana 15.12.2016 godine u 09.25 sati PS Odžak je zaprimila prijavu provale u obiteljske kuće vlasništvo obitelji Buzaković i Kopačević iz Posavske Mahale . O istom je upoznat dežurni istražitelj kriminalističke policije PU Odžak koji je obavio očevid  i otpočeo  potragu  za  izvršiteljima i otuđenim  aparatima i opremom .

  -dana 16.12.2016 godine u 13.40 sati se na križanju ulice Redže Porobića i zaobilaznice u Odžaku dogodila prometna nezgoda u kojoj su sudjelovala 3 pmv. O istom je upoznata patrola prometne policije PU Odžak koja je utvrdila da je istu nezgodu nepropisno izvodeći radnju vozilom,preticanje,uzrokovao NN vozač protiv koga će nakon utvrđivanja identiteta biti poduzete zakonom predviđene mjere.

  -dana 17.12.2016 godine u 03.55 sati PS Orašje je zaprimila prijavu pucanja  iz vatrenog oružja u II ulici ispred  trgovačkog centra „Maxi Cash and Carry“. O istm je upoznata patrola PS Orašje koja je po ovom osnovu lišila slobode i zadržala 27 godišnjeg D.Š. iz Kostrča protiv koga će biti proveden prekršajni postupak.

  -dana 18.12.2016 godine u 02.15 sati PS Orašje je zaprimila prijavu  oštećenja pmv vlasništvo 19 godišnjeg Franjića  iz Brčkog parkiranog na cesti ispred ug.objekta“Sova“ u Ugljari. O istom je upoznat dežurni istražitelj kriminalističke policije PU Orašje koji je obavio očevid te će poduzeti mjere potrage za izvršiteljima.

  -istog dana u 03.00 sati se  ispred ug.objekta“S-klub“ u Ugljari dogodila prometna nezgoda u kojoj su sudjelovala  2 pmv. Učesnici  su razmijenili podatke i popunili europsko izvješće o nezgodama.

  U tijeku izvještajnog  perioda  u vremenu od 12.-18.12.2016 godine  operativna dežurstva  organizacionih jedinica MUP-a su zaprimila :

  __2___prijave kaznenih djela,zaprimljena je ponovno prijava oštećenja tuđe stvari.

  __2___prijave prometnih nezgoda uzrokovanih nepropisno izvedenim radnjama vozilom.

  __3___prijave narušavanja JriM,koji je narušavan na različite načine ali i pucanjem iz vatrenog oružja.

  __1___prijavu ostalih događanja.  Na koncu  tijekom analiziranog perioda,tj. u vremenu od 12.-18.12.2016 godine smo zaprimili sveukupno  tek  ___ 8__ prijava naših građana za kompletno područje Županije Posavske te  s razlogom tjedan iza nas možemo smatrati apsolutno sigurnim.  

   

                                                                                 

  GLASNOGOVORNIK
  Josip Dominković
  Mag.ing.prometa

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti