Više

  Tjedni pregled dnevnih događanja za period 26.08.-01.09.2019. godine

  Najčitanije

  Dana 26.08.2019. godine u 11.00 sati PS Orašje je zaprimila prijavu prometne nezgode koja se dogodila na parkiralištu šoping centra u Orašju. U istoj nezgodi su sudjelovala 2 pmv. Sudionici su razmijenili podatke i popunili europsko izvješće o nezgodama.

  -istog dana u 14.35 sati PS Orašje je zaprimila prijavu razmirica na relaciji djed-unuka u IX ulici u Orašju. O istom je upoznata patrola PS Orašje koja je po ovom osnovu upozorila na ponašanje djeda.62 godišnjeg H.K. iz Orašja.

  -istog dana u 20.05 sati PS Orašje je zaprimila obavijest MUP-a Tuzlanskog kantona da je povrijeđeni u prometnoj nezgodi koja se dogodila 20.08.2019. godine u Donjoj Mahaloj 18 godišnji M.M. iz Kostrča na žalost preminuo. O istom je upoznat dežurni istražitelj kriminalističke policije PU Orašje koji će poduzeti zakonom predviđene mjere. Koristim priliku izraziti sućut obitelji i prijateljima preminulog i pozvati sudionike u prometu na korištenje zaštitne opreme propisane za vrstu vozila koju koriste, pojas-kaciga.

  U tijeku izvještajnog perioda u vremenu od 26.08.-01.09.2019. godine operativna dežurstva organizacionih jedinica MUP-a su zaprimila:

  __0__prijava kaznenih djela.
  __1__prijavu prometne nezgode.
  __0__prijava narušavanja JRiM.
  __0__prijava zatečenih vozača u alkoholiziranom stanju i lišenih slobode po istom osnovu.
  __2__prijave ostalih događanja, prijavljene su različite policijske aktivnosti. Na koncu tijekom analiziranog perioda, tj. u vremenu od 26.08.-01.09.2019. godine smo zaprimili sveukupno__3__prijave za kompletno područje Županije Posavske što možemo smatrati sigurnim periodom iza nas.

  GLASNOGOVORNIK
  Josip Dominković
  Mag.ing.prometa

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti