Više

  U Domaljevcu završena zgrada za socijalno stanovanje sa devet stanova

  Najčitanije

  Federalni ministar raseljenih osoba i izbjeglica Edin Ramić u Domaljevcu je danas (15.12.) bio nazočan ceremoniji otvorenja zgrade za socijalno stanovanje sa devet stanova. U Županiji Posavskoj je planirano da takve zgrade budu izgrađene i u ostale dvije općine Županije Posavske. Ključeve je stanarima predao načelnik općine Stjepan Piljić uz nazočnost ravnatelja Ureda za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe Vlade ŽP Ilije Bernatovića, predstavnika predsjednika Vlade Županije Posavske Đure Topića.

  Objekt je izgrađen kroz državni projekt stambenog zbrinjavanja u okviru Regionalnog stambenog programa a implementator projekta je Federalno ministarstvo. Ukupna vrijednost podprojekta u općini Domaljevac-Šamac iznosila je 558.788,35 KM bez PDV-a od čega je 516.845,55 KM osigurano donatorskim sredstvima iz Razvojne banke Vijeća Europe i 41.939,80 KM sredstava koja je osigurala Općina Domaljevac-Šamac.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti