Više

  U Odžaku održana javna rasprava o Nacrtu zakona o poticanju gospodarstva u ŽP

  Najčitanije

  Javna rasprava o Nacrtu Zakona o poticanju razvoja gospodarstva u Županiji Posavskoj za općinu Odžak održana je danas (26.4.) u Odžaku. U Javnoj raspravi sudjelovali su: Dragutin Živković, ministar gospodarstva i prostornog uređenja ŽP s predstavnicima ministarstva, Nada Ćulap, načelnica Općine Odžak s predstavnicima općine i predstavnici poduzetnika općine Odžak. Na Nacrt Zakona o poticanju razvoja gospodarstva u ŽP izneseni su prijedlozi i sugestije koji će biti uzeti u razmatranje.

  Javna rasprava za općinu Domaljevac-Šamac održana je 20.4. u Domaljevcu, a za općinu Orašje održati će se 28.4.(četvrtak) u 14 sati u hotelu Derby (konferencijska sala) u Orašju.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti