Više

  U Odžaku „Posavsko kolo“

  Najčitanije

  Vlada Županije Posavske daje potporu najvećim manifestacijama na prostoru Županije Posavske  koje promoviraju izvornu folklornu kulturnu baštinu svojega kraja. Među njima je održavanje međunarodne Smotre folklora u Odžaku, jedan od sadržaja u okviru tradicionalne manifestacije „Posavsko kolo“. HKD Napredak Odžak bit će domaćin brojnim društvima iz BiH i RH koji će nastupiti na blagdan Velike Gospe 15.08. 2016.g. na trgu ispred crkve u Odžaku od 16,00.

  Brojni su sadržaji upriličeni i ove godine u povodu manifestacije „Posavsko kolo“, uz ostalo, Motorijada, Teniski turnir, Likovna izložba, Promocija. Sportski sadržaji su u znaku Memorijalnog košarkaškog turnira „Amir Jupić-Pidžama“ i Memorijalnog nogometnog turnira. Večer duhovne glazbe planirana je u crkvenom dvorištu župe Glavosjeka sv. Ivana Krstitelja Odžak u nedjelju 14.08. od 20,00,  a nakon toga na trgu će od 22.00 cjelovečernji koncert imati Ruža Janjiš. Na blagdan Velike Gospe održat će se Smotra folklora, a u večernjim satima bit će održan rock koncert na trgu. Posljednji sadržaj ovogodišnjeg „Posavskog kola“ održat će se u utorak 16.08. ( u Prudu rock koncert od 20,00).

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti