Više

  U povodu Dana grada Županje na svečanoj sjednici i predsjednik Vlade ŽP Topić

  Najčitanije

  Uoči Dana grada Županje i blagdana Mučeništva sv. Ivana Krstitelja predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić u srijedu je posjetio taj grad, te nazočio svečanoj sjednici Gradskog vijeća. Među visokim gostima sjednice bio je predsjednik Vlade RH Andrej Plenković koji je tom prigodom dao snažnu potporu razvoju Županje i cijele Slavonije.
  -Ovo je vrijeme 4. industrijske revolucije, moderne komunikacije, gdje su ljudi puno mobilniji, a u konačnici će ta mobilnost značiti i dvosmjernost njihova kretanja. Siguran sam kad se Hrvatska bude brže i bolje razvijala, tako će se veliki broj naših ljudi, koji su iskoristili nestanak ograničenja i kvote radnih dozvola, postupno vraćati u domovinu, izjavio je premijer Plenković. Zaslužnim pojedincima i ustanovama uručena su tri Srebrna grba i sedam zahvalnica Grada Županje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti