Više

  U povodu Međunarodnog dana vatrogasaca posavski vatrogasci educiraju najmlađe

  Najčitanije

  Međunarodni dan vatrogasaca 4. svibnja dan sv. Florijana zaštitnika vatrogasaca, u Županiji Posavskoj vatrogasci će obilježiti ovoga tjedna. Vatrogasci će posjetit dječji vrtić „Pčelica“ u Orašju, dok će u Odžaku djeca vrtića „Paola Cerueto“ posjetiti Vatrogasni dom u Odžaku.
  -Želimo naše mlade stanovnike na njima prikladan način upoznati što je vatrogastvo, pokazati dio opreme i obilježiti na takav edukativan način naš dan. Još jednom svim vatrogascima zahvaljujem na hrabrosti i požrtvovnosti koje dokazuju svojim intervencijama, izjavio je ravnatelj Županijske uprave civilne zaštite Ilija Jezidžić.

  U Županiji Posavskoj formirana je profesionalna vatrogasna postrojba s dva odjeljenja i ukupno 22 vatrogasca.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti