Više

  U prosincu 2015.g. prijem svih prijavljenih sa područja ŽP za volontiranje

  Najčitanije

  Na posljednjoj sjednici Vlade Županije Posavske ( 09.11.), uz ostale teme, razmatran je prijem  volontera. Na Javni poziv objavljen 1.10. 2015.g. prijavilo se 91 volonter, a Javni poziv bio je otvoren za prijem njih 50. Stav je Vlade Županije Posavske da se svim obrazovanim ljudima sa područja Županije Posavske omogući odrada volonterskog rada, koji je preduvjet za polaganje ispita općeg znanja. Istodobno, stjecanjem prve godine radnoga iskustva, rečeno je, povećala bi se mogućnost njihovog eventualnog zapošljavanja.  Iz tih razloga, Vlada je raspisala još jedan Javni poziv za prijem dodatnih 50 volontera. Dakle, svi volonteri, njih oko 100, počet će odrađivanje svog volonterskog staža u prosincu 2015.g. Odluka o izboru volontere u tijela državne službe u Županiji Posavskoj po Javnom pozivu objavljenom 01.10. 2015.g. može se pročitati na oglasnoj ploči Vlade Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti