Više

  U veljači preseljenje Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske u nove prostore

  Najčitanije

  U Zavodu za javno zdravstvo Županije Posavske aktualno je preseljenje opreme i svih pratećih sadržaja koje će obavljati u novoobnovljenim prostorima i na novoj lokaciji u Orašju. Prema izjavi ravnateljice Danice Jozić, najkasnije do konca ovoga mjeseca Zavod za javno zdravstvo ŽP građanima će pružati svoje usluge na novoj adresi u III. ulici broj 54.

  U Zavodu za javno zdravstvo Županije Posavske doznajemo kako je broj respiratornih infekcija kod građana u porastu. U sezoni 2022./2023.g. ukupan broj do sada zabilježenih pacijenata je 155 slučajeva akutne respiratorne infekcije i 72 slučaja u kojima su pacijenti imali bolest sličnoj gripi. U četvrtom tjednu siječnja 2023. godine. zabilježen je povećan broj oboljelih.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti