Više

  U Vitezu prva radno-izborna sjednica UO bh Hrvata „Prsten“

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić i ministar gospodarstva i prostornog uređenja nazočili su u Vitezu zasjedanju prve radno izborne sjednice Upravnog odbora Udruge bosanskohercegovačkih Hrvata „Prsten“. Skupom je predsjedao Zdenko Vukić , predsjednik udruge. U pozdravnom obraćanju Marijana Biškića, glavnog tajnika Udruge bh Hrvata „Prsten“ iz Republike Hrvatske, izražena je želja za suradnjom i potporom. Na sjednici su usvojeni poslovnik o radu Upravnog odbora, te okvirni plan rada od lipnja 2018.g. do lipnja 2019.g. Izabrano je Predsjedništvo UO koje, koje uz predsjednika Vukića i zamjenike: Antu Domića i Veselog Čulu, čine Marijan Klaić (Orašje), Darko Kasap (Odžak), te još šest članova iz Tuzle, Viteza, Kiseljaka, Mostara i Širokog Brijega. Naredna sjednica održat će se koncem kolovoza, a dogovoreno je da iduća mjesta zasjedanja budu Brčko i Mostar.

  -Čast mi je doprinositi radu Udruge „Prsten“ u BiH, koja se do sada kroz svoje djelovanje u Hrvatskoj potvrdila velikim prijateljem BiH, kroz brojne primjere gospodarskog uvezivanja, i osobito kroz stipendiranje studenata, izjavio je premijer Klaić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti