Više

  U Vladi ŽP potpisani ugovori s neprofitnim organizacijama i udrugama građana

  Najčitanije

  U Vladi Županije Posavske u Orašju danas (20.09.) upriličeno je potpisivanje ugovora o dodjeli sredstava s predstavnicima neprofitnih organizacija i udruga građana iz Županije Posavske.

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić stavio je potpis na ugovore o dodjeli 50.000,00 KM s 42 subjekta koja su ostvarila pravo na sredstva temeljem Odluke Vlade ŽP o dodjeli sredstava iz Proračuna Županije Posavske za 2021. godinu neprofitnim organizacijama i udrugama građana, a po Javnom pozivu za dodjelu sredstava iz Proračuna Županije Posavske za 2021. godinu neprofitnim organizacijama i udrugama građana od 05.07.2021. godine.

  Poslije ceremonije potpisivanja ugovora predsjednik Vlade Topić održao je sastanak s predstavnicima dijela udruga o aktualnim temama iz njihovog rada kao i načinu financiranja budućih većih projekata udruga.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti