Više

  U Vladi ŽP sastanak s predstavnicima Agencije za prevenciju korupcije

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić danas (13.10.) primio je u zgradi Vlade Županije Posavske u Orašju, predstavnike državne Agencije za prevenciju korupcije i koordinaciju borbu protiv korupcije. Sastanku su bili nazočni, uz ostale, direktor Hasim Šabotić, zamjenik direktora Dragan Anđelić i pomoćnik direktora Vladica Babić. Radi se o radno-konzultativnom sastanku tijekom kojeg je premijer Klaić predstavnike državne Agencije informirao o aktivnostima kada je u pitanju Strategija za borbu protiv korupcije.

  -Vlada Županije Posavske je donijela dokument: Strategija za borbu protiv korupcije Županije Posavske 2016-2019.g. i na temelju tog dokumenta Akcijski plan za provedbu te Strategije.Vlada Županije Posavske je iskazala spremnost za dosljednu provedbu Strategije za borbu protiv korupcije i za suradnju sa državnom Agencijom. U tom smislu bit će organizirana i stručna obuka osoba koje će u okviru formiranog posebnog tijela pratiti realizaciju Akcijskog plana, izjavio je predsjednik Vlade ŽP Marijan Klaić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti