Više

  U Vladi Županije Posavske sastanak sa gospodarstvenicima

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić i ministar gospodarstva Darko Kasap danas (28.04.) u zgradi Vlade ŽP u Orašju održali su sastanak s izlagačima koji su ove godine sudjelovali na 20. Međunarodnom sajmu gospodarstva Mostar 2017 koji je održan početkom travnja ove godine. Vlada Županije Posavske osigurala je izlagačima prostor za izlaganje na sajmu, uređenje štanda i prijevoz eksponata na sajam i natrag.
  – Izlagači su ocijenili korisnim svoje sudjelovanje na sajamskoj gospodarskoj manifestaciji u Mostaru. Mnogi su nakon povratka već sklopili nove ugovore. Sastanak smo iskoristili i da gospodarstvenici iznesu prijedloge za još kvalitetniji nastup i buduću suradnju, izjavio je nakon sastanka ministar Kasap.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti