Više

  U Županiji Posavskoj 99 jubilarnih darovatelja krvi, rekorderi Krdžalić i Tomašević

  Najčitanije

  Crveni križ Županije Posavske organizirao je u Odžaku druženje za dobrovoljne darovatelje krvi s područja tri posavske općine. Za 99 jubilarnih darovatelja krvi uručene su zahvalnice i darovi, a posebno priznanje  „Volonter godine u Županiji Posavskoj“ dobila je Paša Čolić članica predsjedništva Crvenog križa općine Orašje. Na skupu su govorili predstavnici Crvenoga križa Županije Posavske, Švicarskog Crvenog križa te Službe za transfuziologiju Županijske bolnice u Orašju. Zahvalnice su uručili predsjednici i tajnici općinskih organizacija Crvenog križa.

  U Crvenom križu Županije Posavske osobito ističu apsolutnog županijskog rekordera Muharema Krdžalića iz Odžaka sa 128 darivanja, te Mirka Tomaševića iz Vidovica, općinskog rekordera u općini Orašje s ukupno 105 darivanja krvi.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti