Više

  U Županiju Posavsku dopremljena pomoć CK FBiH za osobe treće životne dobi i samce

  Najčitanije

  Crveni Križ Županije Posavske zaprimio je pomoć koju je građanima tri posavske općine uputio CK FBiH. U pošiljci se nalazi 45 paketa hrane, 45 paketa higijenskih potrepština, 450 kg brašna, kao i 1500 komada zaštitnih rukavica koje su namijenjene članovima i volonterima općinskih organizacija CK. Pomoć je proslijeđena prema tri posavske općine, a njenu raspodjelu danas i sutra će na terenu organizirati i distribuirati tajnici, članovi i volonteri CK općina Orašje, Domaljevac-Šamac i Odžak. Pomoć će biti podijeljena krajnjim korisnicima, osobama treće životne dobi i samcima, a prilikom rada na terenu s korisnicima, volonteri CK će, sukladno uputama, nositi zaštitne maske i rukavice, doznajemo od Marijana Filipovića, tajnika CK Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti