Više

  Učenici iz Odžaka posjetili Vladu ŽP u Orašju

  Najčitanije

  Učenici Osnovne škole Vladimira Nazora iz Odžaka, njih 112 u pratnji svojih učitelja posjetili su sjedište Vlade Županije Posavske u Orašju. Posjeta je organizirana u sklopu nastavnog plana i programa. Svrha posjeta bila je upoznati učenike četvrtih razreda sa institucijom najviše izvršne vlasti Županije Posavske. Predsjednik Vlade ŽP Đuro Topić pozdravio je učenike te predstavio koja ministarstva čine županijsku Vladu, a prigodne riječi uputila je i resorna ministrica prosvjete, znanosti, kulture i športa Ana Andrić. Bilo je i dosta radoznalih učeničkih pitanja. Na kraju posjeta djeca i njihovi učitelji zahvalili su za srdačan prijem i otvorenost Vlade za njihovu posjetu. Završnica je bila u znaku zasluženih slatkiša za mališane.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti