Učenici OŠ Vladimira Nazora Odžak u Malinskoj na Državnoj smotri

Najčitanije

Ovih dana u svim školama na području Županije Posavske održava se tradicionalna manifestacija po zajedničkim imenom „Dani kruha i plodova zemlje“. Učenici OŠ Vladimira Nazora Odžak sudjelovali su uz to i na Državnoj smotri Udruge „Lijepa naša“ povodom Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje koja je ove godine održana u Malinskoj, na otoku Krku. Osim što su predstavljali svoju školu i općinu, bili su i predstavnici Županije Posavske. Ministar prosvjete, znanosti, kulture i športa Mario Pejić bio je dio izaslanstva iz Županije Posavske.
-Učenici su se s nastavnicama Ivanom Dujak i Žaklinom Pirkl Ivanković potrudili urediti štand u duhu tradicije posavskoga kraja kroz materijalne predmete kao i likovne radove.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti