Više

  Uhićene dvije osobe zbog provalnih krađa u Odžaku

  Najčitanije

  Hitrom i brzom reakcijom policijskih službenika PU Odžak, na području Odžaka, pronađeni su i uhićeni trideset trogodišnji Z.M. iz Lukavca i trideset jednogodišnji N.Dž. iz Odžaka koji se sumnjiče da su u noći 21./22. veljače 2021. godine izvršili dvije provalne krađe na području grada Odžaka.

  Naime, dana 22. veljače 2021. godine PS Odžak je zaprimila prijavu KD „Teška krađa“ koja se dogodila u Odžaku u ugostiteljski lokal „October“. Po prijavi su postupili službenici kriminalističke policije PU Odžak koji su izvršili očevid na mjestu događaja i utvrdili da je iz lokala otuđen novčanik. Vršeći očevid, došli su do operativnih saznanja da je izvršeno KD „Teška krađa“ i u objekt zv. „Turbe“ u koji vjernici ostavljaju milodare, a koji se nalazi u Odžaku na lokaciji „Keserovka-Cvek“. Na navedenom mjestu je vršenjem očevida utvrđeno da su otuđeni novac, i predmeti koji se koriste za solarno napajanje električnom energijom. Daljnjim radom, prikupljajući operativna saznanja, službenici kriminalističke policije PU Odžak su došli do spoznaje da su mogući počinitelji navedenih kaznenih djela gore imenovani Z.M. i N.Dž. koje su pronašli i priveli u PU Odžak. Tijekom kriminalističke obrade imenovani su djelomično i priznali počinjenje navedenih kaznenih djela te su policijski službenici pronašli dio otuđenih predmeta,a osumnjičeni su uhićeni i nakon završetka kriminalističke obrade biti će predani uz izvješće o počinjenom kaznenom djelu nadležnom tužitelju Županije, izvijestio je glasnogovornik MUP-a Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti