Više

  Uoči početka školske godine predsjednik Vlade i ministrica prosvjete obišli školu u ŽP

  Najčitanije

  U ponedjeljak 02.09.2019. godine počinje nastava za učenike sedam osnovnih i tri srednje škole na području Županije Posavske. Za učenike prvih razreda osnovnih škola i predškolske odjele nastava počinje 09.09.2019. godine. Tim je povodom predsjednik Vlade Đuro Topić u pratnji ministrice prosvjete, znanosti, kulture i športa Ane Andrić obišao jednu od školskih ustanova. Budući je Školski centar fra Martina Nedića u Orašju tijekom nevremena u srpnju ove godine pretrpio veliku štetu na krovištu škole, predsjednik i ministrica obišli su Školski centar u Orašju i razgovarali sa ravnateljicom Dijanom Pejić o urađenim poslovima. -Sve je spremno za početak nove školske godine, konstatirano je tijekom obilaska škole. Nastava će prema planu i programu redovito, kako je i najavljeno, započeti i u svim ostalim školama na području Županije Posavske, potvrdila je ministrica Andrić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti