Upis promjena u registar poljoprivrednih gazdinstava i registar klijenata do 31.03.2016. godine

Najčitanije

Sukladno Zakonu o novčanim potporama u poljoprivredi i ruralnom razvitku („Službene novine Federacije BiH“, broj: 42/10), Pravilniku o načinu i uvjetima ostvarenja novčane potpore po modelu poticaja proizvodnji („Službene novine Federacije BiH“, broj: 60/14. i 75/14.) i Pravilniku o upisu u registar poljoprivrednih gazdinstava i registar klijenata („Službene novine Federacije BiH“, broj: 42/08), obveza poljoprivrednih proizvođača je da svake godine od 01.01. do 31.03. tekuće godine izvrše upis promjena u registar poljoprivrednih gazdinstava i registar klijenata (RPG/RK) u svojim matičnim općinama.

 

Temeljem navedenog molim poljoprivredne proizvođače da izvrše svoje obveze da bi djelatnici Sektora poljoprivrede mogli nesmetano nastaviti sa svojim aktivnostima implementacije novčanih potpora.

                                                                                         Pomoćnica ministra poljoprivrede

                                                                           u Sektoru za poljoprivredu

                                                                                  Manda Oršolić

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti