Više

  Upis promjena u Registar poljoprivrednih gazdinstava i Registar klijenata do 31.03.2017. godine

  Najčitanije

  Sukladno Zakonu o novčanim potporama u poljoprivredi i ruralnom razvitku („Službene novine Federacije BiH“, broj: 42/10), obveza poljoprivrednih proizvođača je da svake godine od 01.01. do 31.03. tekuće godine izvrše upis promjena u Registar poljoprivrednih gazdinstava i Registar klijenata (RPG/RK) u svojim matičnim općinama.

  Pozivaju se poljoprivredni proizvođači (fizičke i pravne osobe), da izvrše svoje obveze u matičnim općinama uzimajući u obzir da će se ove godine primjenjivati novi softver za obradu novčanih potpora u poljoprivredi i ukoliko se ne budu pridržavali propisanih rokova neće moći ostvariti pravo na novčanu potporu.

  Pomoćnica ministra poljoprivrede
  u Sektoru za poljoprivredu
  Manda Oršolić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti