Više

  Upis promjena u Registar poljoprivrednih gazdinstava i Registar klijenata od 01.01. do 31.03.2018. godine

  Najčitanije

  Sukladno Zakonu o novčanim potporama u poljoprivredi i ruralnom razvitku („Službene novine Federacije BiH“, broj: 42/10) i Pravilniku o upisu u registar poljoprivrednih gazdinstava i registar klijenata („Službene novine Federacije BiH“, broj: 42/08), obveza poljoprivrednih proizvođača je da svake godine od 01.01. do 31.03. tekuće godine izvrše upis promjena u Registar poljoprivrednih gazdinstava i Registar klijenata (RPG/RK) u svojim matičnim općinama.

  Poljoprivredno gospodarstvo koje se bavi animalnom i/ili biljnom proizvodnjom dužno je prijaviti nastale promjene, odnosno ažurirati podatke na poljoprivrednom gazdinstvu u navedenom roku.
  Sva poljoprivredna gospodarstva koja naknadno (nakon propisanog datuma) prijave promjene, gube pravo na novčane potpore u 2018. godini.

  Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i
  šumarstva Županije Posavske

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti