Više

  Upis promjena u Registar poljoprivrednih gospodarstava i Registar klijenata

  Najčitanije

  Sukladno Zakonu o novčanim potporama u poljoprivredi i ruralnom razvoju („Službene novine Federacije BiH“, broj: 42/10) i Pravilniku o upisu u registar poljoprivrednih gospodarstava i registar klijenata („Službene novine Federacije BiH“, broj: 42/08 i 24/20), obveza poljoprivrednih proizvođača je da svake godine od 01.01. do 31.03. tekuće godine izvrše upis promjena u Registar poljoprivrednih gospodarstava i Registar klijenata (RPG/RK) u svojim matičnim općinama.

  Poljoprivredno gospodarstvo koje se bavi animalnom i/ili biljnom proizvodnjom dužno je prijaviti nastale promjene, odnosno ažurirati podatke na poljoprivrednom gospodarstvu u navedenom roku kako za ostvarenje federalnih tako i županijskih novčanih potpora.
  Sva poljoprivredna gospodarstva koja naknadno (nakon propisanog datuma) prijave promjene, gube pravo na novčane potpore u 2021. godini, izvijestila je pomoćnica ministra poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske Manda Oršolić.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti