Ured za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe Vlade ŽP

Najčitanije

Na temelju Članka 12. stavak (3) Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja („Narodne novine Županije Posavske“, broj:

16/20) i točke VI Javnog poziva za subvencioniranje prvog rješavanja stambenog pitanja mladih obitelji, objavljenog dana 28.05.2021. godine, Ured za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe objavljuje prijedlog:

NAPOMENA: Podnositelji Prijava na „Javni poziv za subvencioniranje prvog rješavanja stambenog pitanja mladih obitelji“, mogu uložiti Prigovor u roku od 8 (osam) dana od dana objavljivanja prijedloga Nacrta rang liste korisnika subvencije na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.

Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.

Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se preporučeno poštom u zatvorenoj kuverti na adresu:

Ured za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe Vlade Županije  Posavske Trg b.b. ODŽAK 76 290 sa naznakom na kuverti:

Prigovor po rezultatima „Javnog poziva za subvencioniranje prvog rješavanja stambenog pitanja“

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti