Više

  Ured za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe

  Najčitanije

  Na temelju Članka 12. stavak (3) Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja („Narodne novine Županije Posavske“, broj: 16/20, 6/22) i točke VI Javnog poziva za subvencioniranje prvog rješavanja stambenog pitanja mladih obitelji, objavljenog dana 04.07.2022. godine, Ured za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe objavljuje prijedlog:

  NAPOMENA:

  Podnositelji Prijava na „Javni poziv za subvencioniranje prvog rješavanja stambenog pitanja mladih obitelji“, mogu uložiti Prigovor u roku od 8 (osam) dana od dana objavljivanja prijedloga Nacrta rang liste korisnika subvencije na službenoj internet stranici Vlade Županije Posavske.

  Neblagovremeni Prigovor neće se razmatrati.

  Prigovor se podnosi pismenim putem, a dostavlja se preporučeno poštom u zatvorenoj kuverti na adresu:

  Ured za obnovu, stambeno zbrinjavanje i raseljene osobe Vlade Županije Posavske Trg b.b.
  ODŽAK 76 290
  s naznakom na kuverti:

  Prigovor po rezultatima „Javnog poziva za subvencioniranje prvog rješavanja stambenog pitanja“

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti