Više

  Uskrsna čestitka predsjednika Vlade Županije Posavske

  Najčitanije

  Predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić u povodu blagdana Uskrsa građanima Županije Posavske koji proslavljaju taj blagdan uputio je osobno i u ime Vlade Županije Posavske čestitku u kojoj stoji:


  Pošto ovaj Uskrs dočekujemo u dosada ne doživljenim uvjetima, posebno se trebamo sjetiti i misliti na one koji su u vrijeme pandemije koronavirusa ostali bez svojih najmilijih, onih koji su bolesni, te osobito svih zdravstvenih djelatnika koji neumorno skrbe o našem zdravlju. Mislimo i na sve one koji su u ovakvoj situaciji ostali „zarobljeni“, udaljeni od svojih domova i obitelji, te se molimo da svi zajedno ove teške dane što lakše prođemo nadahnuti patnjom i uskrsnućem Kristovim.

  U ime Vlade Županije Posavske i svoje osobno upućujem iskrene čestitke za blagdan Uskrsa koji nam iznova daje duhovni poticaj i snagu. Neka u vaše obitelji u dane blagdana, i one koji nam dolaze, taj najveći katolički blagdan donese radost, vjeru, nadu i ohrabrenje.

  Sretan i blagoslovljen Uskrs.
  Predsjednik Vlade Županije Posavske
  Đuro Topić

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti