Više

  Usluge savjetovanja u uredima Zavoda za zapošljavanje ŽP

  Najčitanije

  Služba za upošljavanje Županije Posavske ove je godine započela novu metodu rada te su usluge savjetovanja integrirane u redovite poslove savjetodavca. Održano je niz seminara i savjetovanja koji su u konačnici rezultirali povećanim savjetodavnim konzultacijama te samim tim i povećanim individualnim zapošljavanjem.

  -Metode se primjenjuju u svim našim uredima u Odžaku, Orašju i Domaljevcu, a rezultati su za sada zadovoljavajući. Služba za zapošljavanje je uz potporu Projekta YEP do sada poduzela niz koraka, kako u pogledu edukacije te su internim sistemom obuke i internim treninzima osposobili savjetodavce, evidentičare, a proces će nastaviti i u narednom periodu, izjavio je Luka Jurić, ravnatelj Zavoda za zapošljavanje Županije Posavske.

  Uredi u Odžaku i Orašju su i fizički prilagođen novim metodama rada, raspolažu sa adaptiranom šalter dvoranama i uređenim prostorima za savjetodavce.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti